Прејди на содржината

Џонатан Свифт: Разлика помеѓу преработките

Додадени 37 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава el:Τζόναθαν Σουίφτ
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава uz:Jonathan Swift)
с (r2.7.1) (Робот: Додава el:Τζόναθαν Σουίφτ)
[[da:Jonathan Swift]]
[[de:Jonathan Swift]]
[[el:Τζόναθαν Σουίφτ]]
[[en:Jonathan Swift]]
[[es:Jonathan Swift]]
2.613

уредувања