Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Класична механика“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: zh-yue:Category:經典力學
с (r2.7.1) (Бот Додава: zh-yue:Category:經典力學)
[[ms:Kategori:Mekanik klasik]]
[[nl:Categorie:Klassieke mechanica]]
[[ja:カテゴリCategory:古典力学]]
[[no:Kategori:Klassisk mekanikk]]
[[nn:Kategori:Klassisk mekanikk]]
[[uk:Категорія:Класична механіка]]
[[ur:زمرہ:روائتی آلاتیات]]
[[zh-yue:Category:經典力學]]
[[zh:Category:经典力学]]
86.434

уредувања

Прегледник