Повикувачки број: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Менува: fa:پیش‌شماره تلفن
с (r2.6.5) (Бот Додава: ko:전화번호 할당 계획)
с (r2.7.1) (Бот Менува: fa:پیش‌شماره تلفن)
[[az:Telefon kodu]]
[[be-x-old:Тэлефонны код]]
[[bg:Телефонен код]]
[[bar:Telefonvoawoi]]
[[bs:Pozivni broj]]
[[bg:Телефонен код]]
[[ca:Prefix telefònic]]
[[de:Telefonvorwahl]]
[[es:Prefijo telefónico]]
[[eo:Telefona antaŭkodo]]
[[fa:پیش‌شماره تلفن]]
[[fy:Netnûmer]]
[[fur:Prefìs telefonic]]
4.506

уредувања

Прегледник