Прејди на содржината

Михаил Саакашвили: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Менува: kk:Михаил Саакашвили
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: qu:Mijeil Saakashvili)
с (r2.6.4) (Бот Менува: kk:Михаил Саакашвили)
[[he:מיכאיל סאקשווילי]]
[[ka:მიხეილ სააკაშვილი]]
[[kk:Саакашвили Михаил Саакашвили]]
[[ku:Mîxeîl Saakaşvîlî]]
[[la:Michael Saakashvili]]
127.231

уредување