Фурнир: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 14 бајти ,  пред 14 години
с
Бот Додаје: pl:Fornir
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додаје: zh:薄片)
с (Бот Додаје: pl:Fornir)
[[it:Tranciato di legno]]
[[nl:Fineer]]
[[pl:Fornir]]
[[ru:Шпон (материал)]]
[[sv:Fanér]]
46.384

уредувања

Прегледник