Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1603 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (r2.5.1) (Бот Додава: se:Category:Jápmimat 1603)
с (r2.6.4) (Бот Додава: tt:Төркем:1603 елда вафатлар)
[[fi:Luokka:Vuonna 1603 kuolleet]]
[[sv:Kategori:Avlidna 1603]]
[[tt:Төркем:1603 елда вафатлар]]
[[th:หมวดหมู่:บุคคลที่เสียชีวิตในปี พ.ศ. 2146]]
[[tr:Kategori:1603 yılında ölenler]]
126.979

уредувања

Прегледник