Повикувачки број: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5.345 бајти ,  пред 10 години
Создадена страница со: '''Повикувачки број''' (или ''предброј'') е низа од од броеви што се избираат за да ...
(Создадена страница со: '''Повикувачки број''' (или ''предброј'') е низа од од броеви што се избираат за да ...)
(нема разлика)
3.890

уредувања

Прегледник