Разлика помеѓу преработките на „Хемиско соединение“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.2) (Бот Додава: kk:Күрделі зат
с (r2.5.2) (Бот Додава: ba, be-x-old, ga, hif, mn, oc, pnb, ro, tt Брише: yi Менува: be, fa, gl, ml)
с (r2.6.2) (Бот Додава: kk:Күрделі зат)
[[he:תרכובת]]
[[ka:რთული ნივთიერება]]
[[kk:Күрделі зат]]
[[sw:Kampaundi]]
[[ht:Konpoze]]
2.347

уредувања

Прегледник