Мир: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: az:Sülh
с (Бот Додава: rue:Мір)
с (r2.7.1) (Бот Додава: az:Sülh)
[[arc:ܫܠܡܐ (ܫܝܢܐ)]]
[[ast:Paz]]
[[az:Sülh]]
[[ba:Тыныслыҡ]]
[[be-x-old:Мір]]
[[qu:Thak]]
[[ru:Мир (отсутствие войны)]]
[[rue:Мір]]
[[sq:Paqja]]
[[scn:Paci]]
[[bat-smg:Taika]]
[[zh:和平]]
[[rue:Мір]]
86.434

уредувања

Прегледник