Категорија:Починати во 1828 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот Додава: fi:Luokka:Vuonna 1828 kuolleet)
[[az:Kateqoriya:1828-ci ildə vəfat edənlər]]
[[bn:বিষয়শ্রেণী:১৮২৮-এ মৃত্যু]]
[[be:Катэгорыя:Памерлі ў 1828 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Памерлі ў 1828 годзе]]
[[bs:Kategorija:1828 smrti]]
109.264

уредувања

Прегледник