Прејди на содржината

Запад: Разлика помеѓу преработките

Додадени 35 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: ml:പടിഞ്ഞാറ്
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.5.2) (Бот Додава: io:Westo)
с (r2.7.1) (Бот Додава: ml:പടിഞ്ഞാറ്)
[[lmo:Ovest]]
[[hu:Nyugat (égtáj)]]
[[ml:പടിഞ്ഞാറ്]]
[[mr:पश्चिम दिशा]]
[[nl:West]]
86.434

уредувања