Разлика помеѓу преработките на „Бен Афлек“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 60 бајти ,  пред 10 години
нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: la:Beniaminus Affleck)
| caption =
| birthname = Benjamin Geza Affleck
| birthdate = [[15{{роден на|15|август]] [[|1972]]}}
| location = Беркли, [[Калифорнија]]
| deathdate =
 
[[Категорија:Американски глумци]]
[[Категорија:Живи луѓе]]
 
[[af:Ben Affleck]]

Прегледник