Пентагон: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 2 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Менува: he:הפנטגון
Нема опис на уредувањето
с (Бот Менува: he:הפנטגון)
[[da:Pentagon-bygningen]]
[[de:Pentagon]]
[[en:The Pentagon]]
[[et:Pentagon]]
[[en:The Pentagon]]
[[es:El Pentágono]]
[[eo:Pentagono (Usono)]]
[[is:Pentagon]]
[[it:Il Pentagono]]
[[he:פנטגוןהפנטגון]]
[[kn:ದಿ ಪೆಂಟಗನ್]]
[[ka:პენტაგონი (აშშ)]]
86.434

уредувања

Прегледник