Пентагон: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 21 бајт ,  пред 11 година
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{наводи}}
 
[[Категорија:Категорија:1943 во архитектурата]]
 
[[Категорија:Пентагон]]

Прегледник