Разлика помеѓу преработките на „Голфска струја“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
papapapappapapa
с (Отстрането уредувањето на 62.162.216.139 (разговор), вратено на последната верзија на TXiKiBoT)
(papapapappapapa)
[[sv:Golfströmmen]]
[[sw:Mkondo wa Ghuba]]
[[tr:Gulf Stream]][[uk:Гольфстрім]]
 
[[uk:Гольфстрім]]
[[vi:Hải lưu Gulf Stream]]
[[vls:Golfstrôom]]
[[zh:墨西哥灣暖流]]
Анонимен корисник

Прегледник