Разлика помеѓу преработките на „Џеј-Зи“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: fa:جی-زی
с (Бот Менува: ca:Jay-Z)
с (Бот Додава: fa:جی-زی)
 
[[ar:جاي زي]]
[[bg:Джей Зи]]
[[bs:Jay-Z]]
[[bg:Джей Зи]]
[[ca:Jay-Z]]
[[cs:Jay-Z]]
[[en:Jay-Z]]
[[es:Jay-Z]]
[[fifa:Jayجی-Zزی]]
[[fr:Jay-Z]]
[[fy:Jay-Z]]
[[gl:Jay-Z]]
[[heko:ג'יי זי제이-지]]
[[hr:Jay-Z]]
[[id:Jay-Z]]
[[is:Jay-Z]]
[[it:Jay-Z]]
[[jahe:ジェイ・Zג'יי זי]]
[[ka:ჯეი-ზი]]
[[kosw:제이Jay-Z]]
[[lt:Jay-Z]]
[[lv:Jay-Z]]
[[lt:Jay-Z]]
[[nl:Jay-Z]]
[[ja:ジェイ・Z]]
[[no:Jay-Z]]
[[pl:Jay-Z]]
[[ro:Jay-Z]]
[[ru:Jay-Z]]
[[sh:Jay-Z]]
[[simple:Jay-Z]]
[[sk:Jay-Z]]
[[so:Jay-Z]]
[[sr:Џеј-Зи]]
[[sh:Jay-Z]]
[[swfi:Jay-Z]]
[[sv:Jay-Z]]
[[sw:Jay-Z]]
[[ta:ஜெய்-சி]]
[[th:เจย์-ซี]]
2.774

уредувања

Прегледник