Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1828 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Менува: zu:Category:Abafileyo 1828
с (Бот Додава: zu:Category:Bafile 1828; козметички промени)
с (Бот Менува: zu:Category:Abafileyo 1828)
[[bpy:থাক:মারি ১৮২৮-এ মরিসিতা (দৌ ইসিতা)]]
[[id:Kategori:Kematian 1828]]
[[zu:Category:BafileAbafileyo 1828]]
[[is:Flokkur:Fólk dáið árið 1828]]
[[it:Categoria:Morti nel 1828]]

Прегледник