Разлика помеѓу преработките на „Социјализам“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 21 бајт ,  пред 10 години
с
Бот Менува: so:Hantiwadaag
с (Отстрането уредувањето на 62.162.68.43 (разговор), вратено на последната верзија на Loveless)
с (Бот Менува: so:Hantiwadaag)
[[sk:Socializmus]]
[[sl:Socializem]]
[[so:Hantiwadaag]]
[[so:HANTIWADAAG الإشتراكية]]
[[sr:Социјализам]]
[[sv:Socialism]]

Прегледник