Разлика помеѓу преработките на „Џон Адамс“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 6 бајти ,  пред 10 години
с
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија претседател)
с (Бот Менува: bn:জন অ্যাডামস)
[[be-x-old:Джон Адамс]]
[[bg:Джон Адамс]]
[[bn:জন অ্যাডাম্‌সঅ্যাডামস]]
[[br:John Adams]]
[[bs:John Adams]]
46.384

уредувања

Прегледник