Разлика помеѓу преработките на „Премиер“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 28 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: козметички промени)
[[id:Perdana Menteri]]
[[is:Forsætisráðherra]]
[[ja:総理]]
[[ja:首相]]
[[ka:პრემიერ-მინისტრი]]
[[ko:총리]]
[[lv:Premjerministrs]]
[[nb:Premierminister]]
[[nl:Minister-president]]
[[nbno:Premierminister]]
[[pl:Premier]]
[[pt:Primeiro-ministro]]
[[sv:Premiärminister]]
[[th:นายกรัฐมนตรี]]
[[vi:fixFix this please]]
[[zh:总理]]
[[zh:首相]]
[[zh-min-nan:Siú-siòng]]
941.847

уредувања

Прегледник