Разлика помеѓу преработките на „Облавце“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Македонија; козметички промени
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Села во Македонија; козметички промени)
{{Мак-никулец}}
<!-- Ако имате податок, напишете го после знакот = -->
{{Инфокутија Селаза село во Република Македонија|
| слика мапа=
| име=Облавце
== Демографија ==
 
== Општествени институции ==
 
== Администрација и политика ==
== Редовни настани ==
 
== Личности ==
 
== Култура и спорт ==
 
== Иселеништво ==
 
== Надворешни врски ==
941.847

уредувања

Прегледник