Сони Ериксон K770

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Сони Ериксон K770i, се појави во 2008,[1] и е телефон од високата класа. Неговата цена се движи помеѓу 200 до 300 долари.

Наводи[уреди | уреди извор]

  1. "Sony Ericsson K770i oveview". Sony Ericsson. Посетено на 2008-09-27.