Разговор со корисник:Guitardemon666/to-do

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Здраво, жал ми е но тука нема еротски фантазии (pwned). Во секој случај има to-do листа, па ако сакаш помогни: