Разговор:Трница

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Положба[уреди извор]

Не помнам добро, но мислам дека е на Мавровската река, преди сливот со Радика.--Мико (разговор) 14:11, 17 јуни 2010 (CEST)