Прејди на содржината

Корисник:Мико

Од Википедија — слободната енциклопедија
Википедија:Вавилон
mk-3Корисникот напредно зборува македонски.
bg За този потребител българският е роден език.
en-3 This user is able to contribute with an advanced level of English.

Здраво. Jас сум Мико и пишувам за "македонцките работи" во Бугарската Википедиjа.