Разговор:Пониква

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Хм, се сложувам дека Википедија не е место за рекламирање, но не ми е јасно како овој текст рекламира? --FlavrSavr 12:11, 20 декември 2006 (UTC)

хм... си мислев дека пониква е место во приватна сопственост на некој... незнам шо си помислив веќе :) нема врска, ќе ја потсуредам, океј е не е за бришење

Inverted Pentagram.svg guitardemon666 Inverted Pentagram.svg муабет Inverted Pentagram.svg guitardemon666 Inverted Pentagram.svg

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Линкови -> Врски, замена со македонски збор.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 19:38, 27 јули 2009 (UTC), управуван од Brest.