Разговор:МРТ 1

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Прашања до тој што го менувал шаблонот?

  • Од кога Јанез Сајовиц е сопственик на МТВ?
  • Кај е логото?
  • Дали сметате дека овој нов шаблон е посоодветен?

--Р ашоAero-stub img.svg 22:04, 25 април 2009 (UTC)