Разговор:Ендру Џексон

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

==Шаблон==

Содржи шаблон за претседатели, ама не се појавува во статијата. Да го среди некој? --Виолетова (разговор) 15:15, 21 јуни 2009 (UTC)

brest-bot проверка на правопис[уреди извор]

  • Наводи наместо Референци, англизам.

Ако имате забележано други синтаксни грешки кои многукратно се повторуваат низ страниците, можете да побарате истите со помош на ботот да се исправат.--Brest-bot (разговор) 11:32, 2 јуни 2010 (CEST), управуван од Brest.