Разговор:Диџеј Бабура

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Еј, па сепак да останеме на ниво какво што и прилега на Википедија, ОК? Boyan 00:47, 27 Јануари 2006 (UTC)

Се согласувам[уреди извор]

Во право си Бојан. Дополнувањата на статијата биле доста шеговити, но ова сепак е Википедија. За откачени работи тамам е блогот од кој се пресликани фактите. Поздрав! --DeeJay 02:37, 27 Јануари 2006 (UTC)