Разговор:Горенци (Зихненско)

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

Селото е во Префектура Драма.--Мико (разговор) 21:11, 24 април 2009 (UTC)

Започнете разговор за Горенци (Зихненско)

Започни разговор