Разговор:Ѓорге Иванов

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
WikiProject Macedonia Logo mk.svg Оваа статија е дел од ВикиПроект Македонија, чии цели се создавање стандардизиран, информативен и лесен за користење извор за Македонија. Ако сакате да земете учествувате во овој проект, ве молиме посетете ја страната на проектот, каде можете да се приклучите на проектната екипа.

Канал 5[уреди извор]

Леле брука. Не сум видел ова последниве денови зош правев села во Егејска инаку.... веднаш блок. Го блокираја?--Никола Стоіаноски 18:32, 21 ноември 2009 (UTC)
Во принцип гледањето сеир на ненамерни пропусти не е вкусно.--Никола Стоіаноски 21:44, 23 ноември 2009 (UTC)
  • срамота што ја цензурирате историјата на статијата без разлика каква била нејзината содржина. Новица (разговор) 21:38, 24 ноември 2009 (UTC)
Мислам дека е технички проблем, историја на страница не може да се избрише? Нешто е во врска со заштитата? --FlavrSavr (разговор) 21:59, 24 ноември 2009 (UTC)
Не, Брест ја избриша статијата и повторно ја создаде со истата содржина. Затоа ја нема, всушност ова е нова статија--Никола Стоіаноски 22:00, 24 ноември 2009 (UTC)
Да, сега видов. Се повикал на ова, меѓутоа се работи за брзо бришење, претпоставувам, бидејќи како администратори сеуште може да ја гледаме историјата на страницата. --FlavrSavr (разговор) 22:08, 24 ноември 2009 (UTC)