Шаблон:Состав на ФК Борусија Дортмунд

Од Википедија — слободната енциклопедија
(Пренасочено од Предлошка:Borussia Dortmund squad)
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одржување на состав
Провери целосност на превметнувањата