Предлошка:Несработено

Од Википедија — слободната енциклопедија

X mark.svgН Несработено

Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]
Оваа предложна документација е превметната од Предлошка:Несработено/doc [уреди]

Поврзано[уреди извор]

  • {{Готово}} — Yes check.svgОк Готово
  • {{Во тек}} — Pictogram voting wait.svg Во тек...
  • {{Ок}} го дава само знакот — Yes check.svgОк
  • {{Икс}} го дава само знакот - X mark.svgН
  • {{Несработено-т}}, неграфичка алтернатива за оваа предлошка —  Несработено