Предлошка:Готово

Од Википедија — слободната енциклопедија

Ок Готово

Икона за документација Документација за предлошка[преглед] [уреди] [историја] [превчитај]
Оваа предложна документација е превметната од Предлошка:Готово/doc [уреди]

Оваа предлошка често се користи на страници за разговор за јасно да се покаже дека некој дел од дискусијата е решен и секој уредувач да не мора да ја препрочитува целата дискусија.

Поврзано[уреди извор]