Портал:Архитектура/Избрана слика/2010/јануари

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
2002-10-26 11-15 Andalusien, Lissabon 079 Granada, Alhambra.jpg
Внатрешноста на Алхамбра