Податотека:Vista-password.png

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Vista-password.png(128 × 128 пиксели, големина: 7 КБ, MIME-тип: image/png)

Врска до Ризницата Ова е податотека од Ризницата на Викимедија и може да се користи на други проекти. Подолу е наведена содржината на нејзината описна страница.
Заедничката ризница е складиште на слободно-лиценцирани слики и снимки. И Вие можете да помогнете.
GNU head Ова дело е слободна програмска опрема; можете да го распространувате и/или менувате под условите на ГНУ-овата Општа јавна лиценца според објавеното од Фондацијата за слободна програмска опрема; верзија 2 на лиценцата, или било која понова верзија. Дело се распространува со надеж дека ќе биде од корист, но без било каква гаранција; дури ни подразбраната гаранција за продажна погодност или соодветност за определена цел. Погледајте ги верзијата 2 и верзијата 3 на ГНУ-овата Општа јавна лиценца за повеќе информации.

Историја на податотеката

Стиснете на датум/време за да ја видите податотеката како изгледала тогаш.

Датум/времеМинијатураДимензииКорисникКоментар
тековна02:36, 8 декември 2005Минијатура на верзијата од 02:36, 8 декември 2005128 × 128 (7 КБ)Sasa Stefanovic*'''Source:''' http://sa-ki.deviantart.com/ {{GPL}} Category:Vista icons

Глобална употреба на податотеката