ОУ „25 Мај“ - Сингелиќ

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето


„25 Мај“

Место
Општина: Гази Баба
Нас. место: Сингелиќ
Основни информации
Контактни информации

25 Мајосновно училиште во Сингелиќ, Општина Гази Баба.

Познати личности кои учеле во ова училиште[уреди | уреди извор]

Познати личности кои предавале во ова училиште[уреди | уреди извор]