Категорија:Преведувачи на Библијата

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Дејци кои ја превеле Библијата од хебрејски или грчки на некој друг јазик.

Поткатегории

Оваа категорија ги содржи следниве 2 поткатегории од вкупно 2.

Страници во категоријата „Преведувачи на Библијата“

Прикажани се 2 од вкупно 2 страници во категоријата.