Прејди на содржината

Зои Куш

Од Википедија — слободната енциклопедија

Предлошка:Инфокутија за порно глумица

Зои Куш (англиски: Zoey Kush) (родено име Тамара Одел; декември 4, 1991) е американска порнографска глумица. Нејзината кариера за ја започнува во 2010 на возраст од 19 година.

Филмографија[уреди | уреди извор]

  • Moms Bang Teens 3 (2013)
  • Corrupt Schoolgirls, Volume 2 (2012)
  • All Natural Glamour Solos II (2012)
  • Revenge of the Petites (2012)
  • Boffing the Babysitter 11 (2011)
  • Angel Face (2011)
  • Lusty in Lingerie (2011)
  • Poor Little Shyla (2011)
  • Lesbian Triangles 20 (2011)
  • Imperfect Angels 9 (2010)

Надворешни врски[уреди | уреди извор]