Шаблон:Пад

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на: содржини, барај

Оваа шаблонска документација е превметната од Шаблон:Пад/doc [уреди]

Користете {{пад}} (или {{загуба}}) за да прикажете пад или загуба.

Видете исто така[уреди извор]