Предлошка:Пад

Од Википедија — слободната енциклопедија

Оваа предложна документација е превметната од Предлошка:Пад/doc [уреди]

Користете {{пад}} (или {{загуба}}) за да прикажете пад или загуба.

Поврзано[уреди извор]