Прејди на содржината

Предлошка:Пораст

Од Википедија — слободната енциклопедија

Оваа предложна документација е превметната од Предлошка:Пораст/doc [уреди]

Користете {{пораст}} (или {{заработка}}) за да прикажете пораст или заработка.

Поврзано[уреди извор]

  • {{пад}} (или {{загуба}}) за да прикажете пад или загуба.
  • {{стабилна стапка}} за да прикажете дека нема промена или дека има устојчива заработка.