Шаблон:Бојно значење-мали планети

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
      Околуз. обј.         ГАП (внат.)       ГАП (надв.)       Кентаур
      Марсопресекувач       ГАП (сред.)         Јупит. тројанец        Заднептунец
Икона за документација Шаблонска документација[создај]