Придонеси на корисникот

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Оваа IP-адреса е моментално глобално блокирана. Подолу е наведен најновиот дневнички запис:

  • 00:37, 15 ноември 2020: Tegel (meta.wikimedia.org) глобално го блокираше корисникот 2600:1700:53F0:AD70:0:0:0:0/64 (истекува на 14 февруари 2021 во 23:37 ч., само анонимни) (Long-term abuse)
Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽