Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Tha Casper“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
Ќе биде полека, полека! Не се секирај! Пишувај повеќе статии од областа на правото и поздрави го Бумбар! :) - [[Корисник:Македонец|Македонец]] 20:46, 13 декември 2006 (UTC)
 
а бе јас што знам за право.. :) Компјутери, информатика, музика, рап, интернет, обнразование, политика, комунизам, општествени уредувања... тоа најмногу ми иде...[[Корисник:Tha Casper|Tha Casper]] 21:50, 13 декември 2006 (UTC)
80

уредувања

Прегледник