Разлика помеѓу преработките на „Анатомија на растенијата“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Брзо додавање категорија Анатомија на растенијата (со користење на HotCat)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Брзо додавање категорија Анатомија на растенијата (со користење на HotCat))
[[ta:தாவர உடலமைப்பியல்]]
[[uk:Анатомія рослин]]
 
[[Категорија:Анатомија на растенијата]]
3.883

уредувања

Прегледник