Прејди на содржината

Плевел: Разлика помеѓу преработките

Додаден 81 бајт ,  пред 13 години
с
Брзо додавање категорија Плевели (со користење на HotCat)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ar:حشيشة)
с (Брзо додавање категорија Плевели (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Растенија]]
[[Категорија:Плевели]]
[[Категорија:Земјоделство]]
 
[[yi:אומקרויט]]
[[zh:野草]]
 
[[Категорија:Плевели]]
3.890

уредувања