Разлика помеѓу преработките на „Законодавна власт“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: be-x-old, bg, da, eo, et, fr, fy, gl, jv, lo, lt, nds, nn, qu, ru, si, sl, sv, ta, tr, uk, vi Брише: be, he Менува: ms, zh)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Никулец}}
 
941.847

уредувања

Прегледник