Прејди на содржината

Ихтис: Разлика помеѓу преработките

Додадени 45 бајти ,  пред 13 години
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
==Референци==
{{reflist}}
{{Христијанство-никулец}}
 
 
[[Category:Акроними]]