Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Уметнички организации“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Bot: Adding {{Ризница-врска|Arts organizations}})
с (Бот Додава: ar:تصنيف:منظمات فنية)
[[Категорија:Уметност|Организации]]
 
[[ar:تصنيف:منظمات فنية]]
[[de:Kategorie:Künstlervereinigung]]
[[en:Category:Arts organizations]]
59.415

уредувања

Прегледник